Marie Louise Lindström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIE LOUISE LINDSTRÖM (född 1951): Starkegården, signerad a tergo, olja på duk, 46x55 cm

334301

2015-10-14