Collier och örhängen 1 par gulmetall granater
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COLLIER, ÖRHÄNGEN, 2 par, HÄNGEN, 2 st, BROSCH, RINGAR, 2 st, ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, underhaltigt silver samt gulmetall, fasettslipade delvis äldre granater, ringstorlek ca 17,5 resp 17 mm
Slitage, enstaka granater saknas
334312
2015-10-17