Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGLAR, 2 st, samtida, monterade i förgyllda ramar, rammått 74 x 65 resp. 56 x 46 cm
Den mindre med skador
334318
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här