Förgyllda väggspeglar

Förgyllda väggspeglar
Förgyllda väggspeglar
Förgyllda väggspeglar
Förgyllda väggspeglar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGLAR, 2 st, samtida, monterade i förgyllda ramar, rammått 74 x 65 resp. 56 x 46 cm

Den mindre med skador

334318

2015-10-13