Porträtt 1800-tal
2015-10-14
334336
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), (2) Parporträtt, olja på plåt, ca 31 x 25 cm vardera