Wifredo Lam färglitografi

Wifredo Lam färglitografi
Wifredo Lam färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIFREDO LAM (1902-82): Komposition, signerad Lam, 49/50, färglitografi, 33x26 cm

Gulnad

334342

2015-10-14