Claude Weissbuch två etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAUDE WEISBUCH (född 1927), (2): Kompositioner, signerad och numrerade 39/100, 40/100, etsningar, 29,5x39,5 cm, 39,5x29,5 cm

334346

2015-10-14