Jean-Pierre Alaux + Felix Labisse

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN-PIERRE ALAUX (född 1925) FÉLIX LABISSE (1905-19882), Kompositioner, signerade, numrerad resp. påskrift e.a., färglitografier 35x48, 33x30 cm

334362

2015-10-14