Piedestal
2015-10-14
334370
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, skivor i marmor, bronserad, tassformade fötter, höjd ca 71,34 x 34 cm
Slitage, färgbortfall