Gustaf Höglund oljemålning

Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF HÖGLUND (född 1910): Gammalt båthus, Oxelösund, signerad G. Höglund, daterad 61 a tergo, olja på duk, 60 x 73 cm

334372

2015-10-14