Vägglampor 50-tal

Vägglampor 50-tal
Vägglampor 50-tal
Vägglampor 50-tal
Vägglampor 50-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, för två ljuspunkter vardera, skärmar i färgat glas, märkt Tr och kompany, höjd ca 50 cm

Slitage

334377

2015-10-14