Elisabet Jansson

Elisabet Jansson
Elisabet Jansson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Stående figur, signerad Elisabeth Jansson, 131/290, färglitografi, 39x30 cm

334383

2015-10-14