Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFGRUPP, 2 dlr, 1960/70-tal, soffa samt fåtöljer, svart skinn, ben i teak, sitthöjd ca 35, soffans längd 210 cm

Slitage

334387

2015-10-14