Etsning 1900-tal
2015-10-14
334398
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ETSNING (1800-tal): Un Reve de Bonheur, förgylld ram, 57 x 96 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört Friherrinnorna fröknarna Thelma & Lise Strandertskjöld på Elfviks Herrgård Esbo Finland
Smärre slitage