Elis Barkstedt

Elis Barkstedt
Elis Barkstedt
Elis Barkstedt
Elis Barkstedt
Elis Barkstedt
Elis Barkstedt

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ELIS BARKSTEDT (1900-tal): Gräsänder i vass, signerad och daterad Elis Barkstedt 1934, 48 x 67 cm

334402

2015-10-14