Buddaskulptur förgylld brons

Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons
Buddaskulptur förgylld brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHASKULPTUR, 1900-tal, orientalisk, förgylld brons, höjd ca 41 cm

334406

2015-10-14