Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Fjällmotiv med stuga, signerad Osslund, olja på pannå, 24x31 cm
Proveniens: Bukowskis våren 2002

334409

2015-10-14