Roland Svensson litografi
2015-10-14
334411
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja Feb 1953" resp. "Ramsmora Möja", signerade och numrerad 27/40 resp. 187/200, litografi, 51x40 resp 30x18 cm