Francesco Berlingieri
2015-10-14
334414
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANCESCO BERLINGIERI (18/1900-tal): Handarbetande kvinna, signerad, olja på pannå, 32x21 cm