Kinesisk vas

Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underlgasyrblått med motiv av blommor, skulpterad ödla vid halsen, höjd ca 36 cm

Smärre lagning vid mynning

334424

2015-10-14