Hästskulpturer

Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer
Hästskulpturer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, hästar, patinerad metall, 19/2000-tal, höjd 11- 29 cm

Smärre slitage

334429

2015-10-14