Oljemålning Klippig kust

Oljemålning Klippig kust
Oljemålning Klippig kust
Oljemålning Klippig kust
Oljemålning Klippig kust
Oljemålning Klippig kust
Oljemålning Klippig kust

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALLE WERNER (1913-1991): Klippig kust, signerad B. Werner och daterad -50, olja på duk, 64 x 79 cm

334439

2015-10-14