Stilleben Nadezda streltsova

Stilleben Nadezda streltsova
Stilleben Nadezda streltsova
Stilleben Nadezda streltsova
Stilleben Nadezda streltsova
Stilleben Nadezda streltsova
Stilleben Nadezda streltsova

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Stilleben med pioner, äpplen och vindruvor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 81 x 80 cm

334442

2015-10-14