Gunnar Cyrén vas
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, vas, Graal, Orrefors -90, glas, djurscen i lila dekor, signerad Orrefors Gallery -90 Gunnar Cyrén 6-25 samt egenhändig signatur, numrerad 957779, diameter ca 19,5, höjd ca 22 cm
334448
2015-10-25