Gunnar Cyrén vas

Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas
Gunnar Cyrén vas

Klubbat för:

12 000 SEK

8 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, vas, Graal, Orrefors -90, glas, djurscen i lila dekor, signerad Orrefors Gallery -90 Gunnar Cyrén 6-25 samt egenhändig signatur, numrerad 957779, diameter ca 19,5, höjd ca 22 cm

334448

2015-10-25