Eva Stockhaus och Göran Brunius
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA STOCKHAUS (född 1919): "Mullbärsträdet", signerad, 27/50, 35x18,5 cm samt "Januari", trägravyrer, 103/310, 24,4x13 cm, båda signerade
GÖRAB BRUNIUS (1911-2006): "Nattskärror", 49x32 cm, etsning, 269/310, signerad, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
334468
2015-10-18