Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SIDEBOARD, halvmåneformat med marmorskiva, Kina, 1900-tal, höjd ca 80, 75 x 38 cm

Kuntoraportti

Torrsprickor, slitage

334475

Päivämäärä:

2015-10-14