Sideboard
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SIDEBOARD, halvmåneformat med marmorskiva, Kina, 1900-tal, höjd ca 80, 75 x 38 cm
Kuntoraportti
Torrsprickor, slitage
334475
Päivämäärä:
2015-10-14