Barskåp orientaliskt
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, orientaliskt, 1900-talets senare hälft, träskuren dekor i form av figurscener, fotavslutningar i form av tassar, inredd med hyllplan flasklåda och glasställ, höjd 91, 83 x 40 cm
Bruksslitage
334478
2015-10-13