Barskåp orientaliskt

Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt
Barskåp orientaliskt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, orientaliskt, 1900-talets senare hälft, träskuren dekor i form av figurscener, fotavslutningar i form av tassar, inredd med hyllplan flasklåda och glasställ, höjd 91, 83 x 40 cm

Bruksslitage

334478

2015-10-13