Esaias Thorén oljemålning Halmstadgruppen

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad E. Thorén 1979, olja på pannå, 50x61 cm

334526

2015-10-17