Fat Paul Hoff

Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff
Fat Paul Hoff

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL HOFF, fat, 2 st, Kosta, överfång i grönt samt gul brunt, etsad och graverad dekor, fåglar signerad unik 1975, grön signerad och daterad 1975, diameter 38 resp. 28,5 cm

334549

2015-10-15