Ljusplåt i mässing

Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSPLÅT, mässing, barock, 1700-tal, punsad dekor med motiv av blommor, en ljusarm, höjd ca 48 cm

Slitage, lagningar

334550

2015-10-15