Ring örhängen 18 k guld brosch örhängen silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RING, 18 k guld, med fasetterad granat, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö, årsindex saknas, ringstorlek ca 17 mm, ÖRHÄNGEN, 1 par, creoler, 18 k guld, vikt ca 2,5 g, BROSCH, blomkvist, Stockholm 1940-tal, MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, ÖRHÄNGEN, 2 par, silver, örhängen 1 par, gulmetall, imiterade droppformade pärlor medföljer

Örhängen med bucklor, ring med lagning

334608

2015-10-15