Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, rokokostil, 2-delat, delvis ek, skulpterat krön, höjd ca 253,115 x 50 cm
Smärre slitage, renoverat och kompletterat
334613
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här