Skåp 2-delat

Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat
Skåp 2-delat

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, rokokostil, 2-delat, delvis ek, skulpterat krön, höjd ca 253,115 x 50 cm

Smärre slitage, renoverat och kompletterat

334613

2015-10-15