Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
MARTIN VERNER POSER (född 1909): Stockholmsmotiv, akvarell, signerad Werner Poser 1941, 38x55 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
334621
2015-10-19