Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORGILA, skrin, sterlingsilver, stämplat Borgila, Stockholm 1954, invändigt klädd i cederträ, höjd ca 5, 20 x 12 cm, totalvikt ca 780 g
Repor
334628
2015-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här