Skrin sterlingsilver Borgila

Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila
Skrin sterlingsilver Borgila

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORGILA, skrin, sterlingsilver, stämplat Borgila, Stockholm 1954, invändigt klädd i cederträ, höjd ca 5, 20 x 12 cm, totalvikt ca 780 g

Repor

334628

2015-10-14