Pinnstolar
2015-10-15
334634
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PINNSTOLAR, 5 st, 1900-talets senare del, vitlackerade, sitthöjd ca 43 cm
Smärre färgbortfall, bruksslitage