Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÖRGE LINDAU & BO LINDECRANTZ, barstolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, Lammhults, vita sitsar i plast, förkromade underreden, sitthöjd ca 63 cm
Bruksslitage
334663
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här