Barstolar Lindau & Lindekrantz

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRGE LINDAU & BO LINDECRANTZ, barstolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, Lammhults, vita sitsar i plast, förkromade underreden, sitthöjd ca 63 cm

Bruksslitage

334663

2015-10-15