E Holden oljemålning

E Holden oljemålning
E Holden oljemålning
E Holden oljemålning
E Holden oljemålning
E Holden oljemålning
E Holden oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

E HOLDEN (England, 1800-tal): Hästfora, signerad E Holden, olja på duk, ca 61 x 107 cm

Lagning

334696

2015-10-15