Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanérade i mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Fläckar och slitage

334706

2015-10-15