Klubbat för:
1 800 SEK
1 200 SEK
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43X29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
334716
2015-10-19