Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43X29 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334716

2015-10-19