Halmstadgruppen

Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HALMSTADGRUPPEN, 6 signerade färgllitografier, Sven Jonson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson samt Esaias Thorén, numrerad 138/300, varierande mått

334718

2015-10-15