Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HALMSTADGRUPPEN, 6 signerade färgllitografier, Sven Jonson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson samt Esaias Thorén, numrerad 138/300, varierande mått
334718
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här