Beppe Wolgers oljemålning
2015-10-15
334727
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Sjöängen", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 50x61 cm