Tore Hultcrantz olja

Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORE HULTCRANTZ (född 1923-): "Sydfransk by", signerad Hultcrantz, olja på duk, ca 98x66 cm

334733

2015-10-15