Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, barockstil, svartmålad underrede med ben i form av balusterdockor, skiva i lackad och bonad björk, höjd ca 77, 67x90 cm
Ytslitage, kantskador
334740
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här