Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRANS GARD (1892-1978): Kustbild, signerad Gard, olja på duk, ca 64x92 cm

334747

2015-10-15