Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1884-1986), landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Högfeldt, ca 37x45 cm

334759

2015-10-16