Birger Jonasson oljemålning

Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning
Birger Jonasson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER JONASSON, "Flyttlasset", signerad och daterad 71, olja på duk, ca 93x100 cm

Ospänd duk

334765

2015-10-16