Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIRGER JONASSON, "Flyttlasset", signerad och daterad 71, olja på duk, ca 93x100 cm
Ospänd duk
334765
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här