Soffbord Josef Frank

Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, höjd 50, diameter 120 cm, medföljande extra måttanpassad glasskiva

Slitage

334782

2015-10-16