Torsten Renquvist Andhuvud brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Andhuvud, monogramsignerad TR, brons, höjd 5,5, längd 15 cm

Ytslitage

334811

2015-10-16