Blombord 1800-tal

Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMBORD, Danmark, 1800-talets, fanérat i valnöt, dekor av intarsia, med plåtinsats, höjd ca 92, 79x57 cm

Smärre fanérskador och sprickor

334815

2015-10-16